• 09170050680
  • Info@shirazdarb.com

مقاله

مصرف سالانه میلیون ها بشکه نفت خام در کشور برای گرمایش منازل است که این آمار تکان دهنده صرفه جویی هر چه بیشتر را به ما یاداوری می کند. محاسبه عدد ریالی این مصرف شاید شما را متقاعد می کند که به فکر صرفه جویی انرژی باشید یکی از راه هایی که میتوان این مصرف انرژی را کاهش داد استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که در نگاه اول یک کالای لوکس محسوب می شود و به نظر می آید که قیمت آن بالا است اما صرفه جویی که این درب ها باعث آن می شوند خیلی مقرون به صرفه هم برای فرد و هم برای کشور می باشد.

همانطور که میدانید دمای داخل ساختمان و بیرون ساختمان در زمستان متفاوت است علاوه بر این فشار هوا نیز متفاوت است که این اختلاف فشار هوا باعث اتلاف انرژی است.

در حالت عادی وقتی درب باز باشد هوای داخل ساختمان که گرم تر است تحت تاثیر هوای سرد بیرون قرار میگیرد و برای جبران این اتفاق مصرف انرژی را بالا می برند تا دوباره داخل ساختمان گرم تر شود و هرچه این تعداد دفعات باز وبسته شدن درب بیشتر باشد انرژی بیشتری مصرف می شود اما در درب های اتو ماتیک شیشه ای به دلیل زمان مند بودن درب ها و ویژگی های ضد اتلاف انرژی آن باعث جلوگیری از اختلاف فشار هوا می شود.

img

پنجره دوجداره upvc

بهینه سازی در مصرف انرژی
کاهش آلودگی صوتی
جلوگیری از نفوذ گرد و غبار (به علت وجود لاستیک درزگیر)
img

پنجره های آلومینیومی

عایق حرارت
اختصاصی و ترمال بریک
در دو سیستم لولایی و کشویی
img

سکشنال d1000 faac

دارای قدرت 1000 نیوتون
قابلیت استفاده حداکثر 3.8 متر ارتفاع
قابلیت استفاده 5 متر پهنا