• 09170050680
  • Info@shirazdarb.com

مقاله

حتما تا به حال دیده اید که بین لنگه های درب لولایی یک قفل برقی وجود دارد وشاید برای شما این سوال پیش بیاید که کاربرد آن چیست ؟ و سوال بعدی این که اگر از قفل برقی استفاده نشود ممکن است چه مشکلاتی برای درب لولایی پیش آید؟

درب های لولایی وقتی که دستی بودند با کشیدن دسته هایی که در زمین بودند به راحتی باز میشدند اما این درب ها زمانی که اتوماتیک شدند و جک های پارکینگی روی آن ها نصب شد دیگر درب ها به راحتی باز نمی شوند. ساختار درب های اتوماتیک لولایی به این صورت است که وقتی درب بسته شد گیربکس جک ها نیز قفل میشود و دیگر نمی توان درب را به راحتی باز کرد. ولی اگر فشار خیلی شدیدی به درب وارد شود ممکن است که لای درب باز شود. دلیل استفاده از قفل های برقی نیز همین است و برای ایمنی هر چه بیشتر درب ها توصیه میکنیم حتما روی درب ها قفل برقی نیز نصب کنید.

اگر از قفل برقی استفاده نشود ممکن است خودرویی با تصادف به درب شما باعث باز شدن درب شود و هر احتمال دیگری که باعث فشار زیاد به درب شود منجر به باز ماندن لبه ی درب لولای اتوماتیک شما می شود.

دو نوع قفل برقی در بازار ایران بسیار رایج است. قفل برقی سیزا که محصول کشور ایتالیا است و دیگری قفل برقی یوتاب که ساخت کشورمان ایران است. هر دو قفل برقی کیفیت بسیار خوبی دارند و میتوانید از هر کدام که مایل بودید استفاده کنید.

img

پنجره دوجداره upvc

بهینه سازی در مصرف انرژی
کاهش آلودگی صوتی
جلوگیری از نفوذ گرد و غبار (به علت وجود لاستیک درزگیر)
img

پنجره های آلومینیومی

عایق حرارت
اختصاصی و ترمال بریک
در دو سیستم لولایی و کشویی
img

سکشنال d1000 faac

دارای قدرت 1000 نیوتون
قابلیت استفاده حداکثر 3.8 متر ارتفاع
قابلیت استفاده 5 متر پهنا