• 07136340521
  • Info@shirazdarb.com

مقاله

درب های لولایی نیازمند جک پارکینگی هستند که هر درب ویژگی های متفاوتی دارد و باید جک متناسب با ویژگی های درب را تهیه کرد.
در بازار جک های با قابلیت های متفاوتی وجود دارد از جمله جگ هایی با قابلیت چندگانه و قدرتمند و جک هایی ساده تر با قابلیت کم تر شیراز درب به شما کمک میکند متناسب با ویژگی های درب تان محصولتان را انتخاب کنید.
3 عامل اساسی برای انتخاب جک پارکینگی وجود دارد
اولین عامل میزان تردد می باشد که جک شما چه میزان تردد در روز را پشتیبانی میکند.دو نوع جک وجود دارد جک های الکترومکانیک و جک های هیدرولیک.
به طور کلی جک های هیدرولیک میزان تردد بیشتری را پشتیبانی میکنند.طبق این قاعده میتوانید گزینه درست را انتخاب نمایید اگرواحد مسکونی شما از 15 واحد بیشتر است باید از جک های هیدرولیک استفتده کنید و اگر زیر 15 واحد باشد میتوانید از جک های الکترومکانیک استفاده کنید.
عامل دوم: حالا که مشخص شده است جک تان هیدرولیک یا الکترومکانیک است باید دومین عامل را تعیین کنید. عامل دوم عرض درب است.جک ها به دو صورت کورس کوتاه و کورس بلند دسته بندی می شوند که جک های کورس کوتاه مناسب درب هایی با عرض کم و کورس بلند مناسب درب های عریض می باشد پس باید نسبت به عرض درب تان انتخاب مناسبی داشته باشید.
عامل سوم:پس از طی کردن مرحله های اول و دوم میتوانید از بین مدل هایی که برایتان باقی مانده محصولی را انتخاب کنید که وزن درب شما را پشتیبانی میکند.
یک استثنا به وجود می آید با توجه به اینکه جک های هیدرولیک وزن درب بیشتری را پشتیبانی میکنند.اگر درب تان خیلی سنگین می باشد(هر لنگه بالای 500 کیلوگرم) و تردد زیادی نیز ندارید نمیتوانید از جک های الکترومکانیک استفاده کنید. پس مجبورید از مدل هیدرولیکی استفاده کنید که قابلیت پشتیبانی ازوزن درب تان را داشته باشد.
شرکت های متفاوتی جک پارکینگی برای درب های لولایی تولید میکنند که محصولات کشور های ایتالیا،آلمان،چین و مونتاژ هایی که در داخل کشور صورت میگیرد در بازار رایج است.شیراز درب طبق برسی های کارشناسی شده موارد زیر را به شما پیشنهاد می دهد:
پیشنهاد ما برای محصولات قدرتمند و محصولات هیدرولیک محصولات شرکت فک می باشد.اگر محصولی قدرتمند با قیمت مناسب تر مد نظرتان هست پیشنهاد ما محصولات جنیوس، نایس،bft و لایف می باشد.
در رده بعدی پیشنهاد ما محصولات وی تو و پروتکو می باشد.
و پیشنهاد ما برای محصولات مقرون به صرفه محصولات سیماران و بارازانته می باشد.

img

پنجره دوجداره upvc

بهینه سازی در مصرف انرژی
کاهش آلودگی صوتی
جلوگیری از نفوذ گرد و غبار (به علت وجود لاستیک درزگیر)
img

پنجره های آلومینیومی

عایق حرارت
اختصاصی و ترمال بریک
در دو سیستم لولایی و کشویی
img

سکشنال d1000 faac

دارای قدرت 1000 نیوتون
قابلیت استفاده حداکثر 3.8 متر ارتفاع
قابلیت استفاده 5 متر پهنا