• 07136340521
  • Info@shirazdarb.com

مقاله

راهبند همانطور که از نامش پیدا است برای مسدود کردن وسایل نقلیه غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرد.3 نوع راهبند وجود دارد که هر کدام استفاده خاص خود را دارا می باشد.
1- راهبند میله ای: رایج ترین راهبند می باشد ودر سطح شهر ،ورودی های سازمان های دولتی و خصوصی،کارخانه ها، شرکت ها و پارکینگ های عمومی و ... استفاده می شود.
2-راهبند ستونی:برای موارد امنیتی مثل سفارتخانه ها و مراکز نظامی وامنیتی استفاده میشود.
3-راهبند زنجیری:در مکان هایی که امکان بالا رفتن تیرک وجود ندارد و یا اینکه میخواهیم کل فضا را مسدود کنیم استفاده میشود.
پس گام اول با توجه به نیازتان یکی از مدل های بالا را انتخاب نمایید.
راهنمای خرید راهبند میله ای:
عامل اول تعداد تردد است.به صورت کلی مدل های هیدرولیک تعداد تردد بیشتری را پشتیبانی میکند و مدل های الکترومکانیک تعداد کم تری را. اگر در مکانی هستید که تردد بالایی دارد بایستی از راهبند هیدرولیک استفاده نمایید. واگر مکان شما تردد بالایی ندارد می توانید از راهبند های الکترو مکانیک استفاده کنید.
عامل دوم طول میله می باشد. پس از این که بین راه بند های هیدرولیک و الکترومکانیک یکی را انتخاب کردید بایستی از بین مدل های باقی مانده طول میله مناسب با محل نصب راهبندتان انتخاب نمایید.
شیراز درب طبق برسی های کارشناسی شده راهبند های زیر را به شما پیشنهاد میکند:
پیشنهاد ما برای محصولات هیدرولیک محصولات شرکت فک می باشد. برای محصولات الکترومکانیک قدرتمند محصولات شرکت جنیوس و برای محصولات الکترومکانیک مقرون به صرفه محصولات بتا و بارازانته می باشد.
راهنمای خرید راهبند ستونی :
عامل اول انتخاب بین راهبند های الکترومکانیک و هیدرولیک است. اکنون بیشتر راهبند های هیدرولیک استفاده میشود. و راهبند های الکترومکانیک به دلیل هزینه تعمییر ونگه داری آن کم تر مورد استفاده قرار میگیرد
عامل دوم انتخاب بین راهبند های ستونی معمولی و ضد تروریستی می باشد که بنا به اهمیت مکان و ضریب امنیت مد نظر باید یکی از این دو مورد را انتخاب کرد. به طور کلی راهبند ستونی معمولی قابلیت متوقف کردن یک خودروی سواری را دارد. ولی راهبند های ضد تروریست قابلیت متوقف کردن خودرو های سنگین را نیز دارا می باشند.
راهنمای خرید راهبند زنجیری:
انتخاب مدل زنجیری بستگی به طول زنجیر مدل های مختلف دارد. مثلا راهبند های آرکا طول زنجیر 10،15،20 متری دارند. پس نسبت به طول محیط تان راهبندی با طول زنجیر مناسب انتخاب نمایید.

img

پنجره دوجداره upvc

بهینه سازی در مصرف انرژی
کاهش آلودگی صوتی
جلوگیری از نفوذ گرد و غبار (به علت وجود لاستیک درزگیر)
img

پنجره های آلومینیومی

عایق حرارت
اختصاصی و ترمال بریک
در دو سیستم لولایی و کشویی
img

سکشنال d1000 faac

دارای قدرت 1000 نیوتون
قابلیت استفاده حداکثر 3.8 متر ارتفاع
قابلیت استفاده 5 متر پهنا